Su Kaçağı

Profesyonel Kaçak Tespit Servisi

İstanbul gibi büyük kentlerde son zamanlarda artan nüfus artışına bağlı olarak ortaya çıkan barınma ihtiyacı yüksek binaların artmasına neden olmuştur.

Son zamanlarda artan inşaatlar özellikle su tesisatı sisteminde bazı olumsuz sonuçlara neden olmuştur.


Su tesisatı sistemi içerisinde elde olmayan nedenlerle meydana gelen ve neredeyse herkesin korkulu rüyası haline gelmiş olan sorunun başında su kaçağı yer almaktadır.

Su kaçağı sorunu eski yeni dinlemeden her türlü yapıda meydana gelmekte ve sizleri hem maddi açıdan hem de zaman açısından oldukça zor duruma sokmaktadır.
Fatih Kameralı su kaçağı bulma nasıl yapılır ?

Eski yapılarda kullanılan su borularının kullanım ömrünü yitirmesiyle ortaya çıkan tahribatlar sonucu oluşan su sızıntıları su kaçaklarına neden olmaktadır. Su kaçağında yapmanız gereken öncelikli işlem alanında uzman bir su tesisatçı firması bularak tespit ve tamir işlemini gerçekleştirmek olmalıdır. Su boruları gözle görünür bir yerde olmadığından üzeri beton veya parkeler ile örtülü olmasından dolayı tek başınıza bu sorunun tamirini gerçekleştirmeniz neredeyse imkansızdır.
Su borularında meydana gelen sızıntılar kısa süre içerisinde duvar diplerinde birikerek evinizde bazı yapısal sorunların oluşmasına da vesile olmaktadır. Su borularından sızan sular kısa süre içerisinde duvarlarda kabarma, parkelerde şişme, ıslaklık, keskin rutubet kokusu, kombi barında sürekli düşüş ve su faturalarında fahiş artışlar gibi sorunlara vesile olmaktadır.
Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Fatih Eskiden elde olmayan teknolojik cihazlardan dolayı günlerce süren kaba ve ilkel yöntemlerin ardından tamiri gerçekleştirilen su kaçakları neredeyse hepinizin korkulu rüyası haline gelmiş ve sırf bu nedenle su kaçaklarını çoğu kez görmezden gelmeye çalışırdınız ancak bilmelisiniz ki görmezden geldiğiniz su kaçakları uzun vadede sizlere daha ciddi zararlar vermektedir.
İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız en zorlu görünen su kaçaklarını bile kısa süre içerisinde tamir ederek, sizleri bu dertten kurtarmaktadır. Teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, akustik dinleme adı verilen su sesine karşı cihaz ile en zahmetli kaçakları bile kısa süre içerisinde tespit ederek sizlere İstanbul içi aynı gün içerisinde servis olanağı sunmaktadır.
İstanbul’un bütün ilçelerine sabit fiyat garantisi ile hizmet götüren firmamız, sizlere bir telefon kadar yakındır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05325030798