Su Kaçağı

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Her geçen gün ilerleyen bilim ve teknoloji sektörü eskiden günlerce hatta bazen haftalarca süren bütün sorunları kısa süre içerisinde ortadan kaldırarak insan hayatını oldukça kolaylaştırmıştır.


Her geçen gün ilerleyen teknoloji insan hayatını kolaylaştırmasının yanında mesleki sektörlerinde zaman kaybını sıfıra indirmiştir.

Fatih Kırmadan su kaçağı tespiti nasıl yapılır ? Eskiden teknolojideki gelişmelerin yetersiz olduğu zamanlarda uzun süren işlemlerin tamamı ortadan kalkmıştır.
Son zamanlarda üretilen ve insan hayatını kolaylaştıran teknolojik gelişmelerin başında yer alan cihaz akustik dinleme adı verilen su sesine karşı hassas geliştirilmiş bir alettir.
Akustik dinleme adı verilen cihaz su tesisatçı firmalarının kullandığı bir cihazdır. Özellikle ev ve işyerinizin kabusu haline gelen su kaçaklarının tespit işlemi için kullanılan akustik dinleme hem su tesisatçı firmalarının hem de vatandaşların masrafını minimuma indirmektedir.


Eskiden elde olmayan teknik aletlerden dolayı su kaçağı tamir işlemi günlerce süren kırma dökme işleminin ardından tamir edilmekteydi. Üzeri beton ve seramikler ile örtülü olan su kaçaklarını tespit etmek tamir işleminden daha masraflı ve zahmetli bir işlemdi. İlkel yöntemleri kullanarak su kaçağı tespit işlemi gerçekleştiren firmalar, gelişigüzel su borularının geçtiği yerleri kırıp döktükleri için sizleri hem maddi anlamda ciddi zararlara uğratır hem de zahmetli işlemlerden dolayı oldukça yıpratırdı.
Su kaçağı sorunu özelikle ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelmiştir. Bunun nedeni ise, klasik yöntemlerde yapılan su kaçağı bulma işleminin zahmetidir.

Rastgele kırılıp dökülen yerlerin altında oluşan moloz yığınlarının atılması, yeniden tamir edilmesi ve temizliğinin yapılması gibi teferruatlar sizleri günlerce hatta bazen haftalarca uğraştırmaktaydı. Ayrıca rastgele kırma dökme işlemine bağlı olarak sağlam olan su boruları da zarar görür ve boşu boşuna fazladan para öderdiniz.
İşinin ehli su tesisatçı ustaları ile çalışarak en zahmetli sorunları bile kısa süre içerisinde ortadan kaldıran İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.

Akustik dinleme adı verilen cihaz sayesinde en zorlu sorunları bile kısa süre içerisinde ortadan kaldıran firmamız sizlere sağladığı bütün işlemler için garanti de vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05325030798