Tesisatçı

Su Tesisatçısı

Fatih İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan ilçelerimizden birisidir. Yıpranmış tesisatlar da karşılaştığımız su kaçağı bütün ilçelerimizde olduğu gibi fatih ilçemizde sık görülmektedir.

Günümüz teknolojik cihazlarıyla kırmadan su kaçağı noktasal tespitle bulunmaktadır. Kendini belli etmeyen su kaçağı sıva altından ilerleyerek bir bölgede birikme yapabilir. Gözle görülmeyen çatlaklar zamanla büyüyerek su borularınız da oluşan hasarlara sebep olmaktadır.

Zamanla artarak fazla su faturaları ödemenize kadar sebebiyet verebilir. Teknolojiyi takip eden firmamız Ersoylar tesisat kırmadan su kaçağı noktasal, tespiti gibi en ufak sızıntıları dahil eliyle koymuş gibi bulabilmektedir.

Fiyat olarak gayet makul düzeylerde ulaşabileceğiniz bu hizmet, profesyonel ekiplerce, tam donanımlı servis araçlarıyla verdiğiniz randevu saatine uygun bir şekilde gerçekleşmeye başlayacaktır.

Firmamız Ersoylar Tesisat profesyonel ekipleri ve son sistem cihazlarıyla Avrupa ve Anadolu yakasına haftanın yedi günü tam donanımlı araçlarıyla kaliteli, garantili hizmet sunmaktadır.

Sektöre uygun gelişen cihazlar birçok firmanın işini oldukça kolaylaştırmış olmasına rağmen halen bilgisiz kişilerce kırıp, dökerek işlem yapılmaktadır.

Sese duyarlı akustik dinleme cihazları yardımıyla sıcak ve soğuk su tasisatların da oluşan sızıntıları kırmadan su kaçağı bulma hizmeti sunmaktayız. Demir ve plastik tesisat, sıcak ve soğuk su borularında yapılan tespit ve onarımlar firmamız tarafından bir yıl garanti altına alınmaktadır.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05325030798