Kaçak Servisleri

Eminönü Su Kaçağı Bulma

Ersoylar Tesisat eminönü su kaçağı tespit hizmeti veren öncü firmalar dandır. Evlerde meydana gelen tesisat kaçağı zaman zaman sıkıntılar yaşamanıza sebep olur.

Bu su sızıntıları borularda meydana gelen çatlaklardan, tesisatınızı eskimesinden oluşabilir. Ersoylar Tesisat bu kaçakları   robotla su kaçağı bulma ve kameralı su kaçağı tespit hizmetleriyle bulur.

Tesisat kaçağının zamanında yaptırılması hem sizi hemde komşularınızı duvar kabarıklıklar rutubet gibi sorunlardan korur. Önceden su kaçağı tespit hizmeti verilirken duvarlar, mermerler ve fayanslar kırılır ve boruların bulunduğu yere kadarda kırma işlemi devam ederdi.

Eminönü Su Kaçağı Tespiti 

Kırma işlemine başlanmadan önce ilk olarak duvarlar incelenir, sonrasında ise suyun sızdığı bölge tahmin edilerek bu bölge kırılmaya başlanırdı.

Çok şanslıysanız bir kaç kırma işleminden sonra tesisat kaçağı yapan boru bulunabiliyordu.

Bazı zamanlardaysa hasarlı boruyu bulmak için duvarı boydan boya kırmak gerekiyordu. Bu da evinizi harabeye dönmesine sebep oluyordu. Bununla beraber yıkılan duvarlar ek masraf çıkardığı gibi zaman kaybına da yol açıyordu.

Eminönü Su Kaçağı Bulma

Ne var ki sürekli gelişen teknoloji sayesinde bu gibi bir sorunla karşı karşıya kalmıyorsunuz. Sizde bu gibi sorunlarınızı uzman kadromuzla en güvenilir şekilde çözebilir, gereksiz masraftan ve gereksiz zaman kaybından kurtulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05325030798