Kaçak Servisleri

Unkapanı Su Kaçağı Tespiti

Tesisat kaçağı sorunlarını dert etmeyin.

Yurt dışından ithal edilen teknolojinin en son geliştirmiş olduğu cihazlarımızla bütün tesisat sızıntısı altında toplanan sorunlarınızı noktasal olarak tespit edip kaynağından çözüyoruz.

Evinizde sürekli damlamalar ve kısa zamanda oluşan su lekeleri bunu boya dökümüyle takip eden tahribatlar var ise evinizde veya iş yerinizdeki tesisatlarında sorun var demektir.

Kırmadan su kaçağı bulma hizmeti sunan firmamız nokta atışla tespit gerçekleştirmektedir.

Böyle durumlarda uzman olmayan bir tesisatçıdan yardım aldığınızda su kaçağının nereden geldiğini bulmak için her tarafı harap edip size daha yüksek ödeme çıkardığı gibi evinizin veya iş yerinizin de pislenip batmasına sebep olacaktır.

Uzman ekiplerimiz sayesinde evinizin ve iş yerinizin pislenmesi gerek kalmadan hızlı ve garantili bir şekilde sonuçlandırılır.

Unkapanı Fatih Su Kaçağı Tespiti 99 TL

Plastik boruların kırılıp, patlama sebeplerinden birkaçı şunlardır; tesisat ustasının hatası, su basıncının fazla gelmesiyle oluşur bu sorunu termal kameralı su kaçağı tespitle çözümüne ulaşılmaktadır.

Ersoylar Tesisat olarak tesisatlarında ki her türlü sızıntıları ve kaçak sorunu çözebileceğimizi garantiliyoruz.

Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak uzman ekiplerimiz ve yüksek kaliteye sahip teknolojik cihazlarımızla sorunu en kısa zamanda kesin tespitlerle çözüyoruz.

Her tesisatçı işin ehli ve güvenilir olmaya bilir. Yapmış olduğumuz noktasal tespitli onarımlarda bir yıl garanti vermekteyiz

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05325030798