Su Kaçağı

Su Sızıntı Tespiti Ekibi Fatih

Fatih Su Kaçağı Ekibi
Avrupa yakasının en geniş yüz ölçümlerinden birisine sahip olan Fatih ve çevresi ile birlikte oldukça yaygın hızlı ve etkili bir su kaçağı ekibi ağı kuran firmamız sayesinde günün her saati hizmet alabilmenizi mümkün kılan Fatih şubesi telefonları sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Ersoylar Tesisat olarak 1955 yılından beri aralıksız olarak sürdürdüğümüz çalışmaların meyvelerini vermesi sonucu artık tüm su tesisat borularınızı herhangi bir kırma işlemi yapmadan kontrol ve analizden geçirebilmekteyiz.

Bunun faydası ise en ufak bir sıkıntı karşısında tesisatlarınızın boydan boya değişmesi gerekmediği ve ekstra tadilat masraflarından kaçınmanızı sağlaması olacaktır.
Fatih bölgesi su kaçağı hizmetleri sunan firmamızın yapmakta olduğu ve kendiyle beraber çalışma cihazlarını da günlük, haftalık ve aylık olarak da takip ederek en güncel cihazları şirket bünyesinde bulundurma isteği sayesinde su kaçağı tespiti konusunda minimum yanılma payı ve hasarla beraber eski rahat ve konforlu yaşam alanlarınıza sahip olabilirsiniz. İstanbul’un her bölgesinde ve semtinde olduğu gibi Fatih halkına da son derece kurumsal çözümler getirebilen firmamız sayesinde 7/24 bizlere ulaşabilir ve ayrıntılı desteği alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05325030798